System mcrFINDER to system, który zapewni alarm
i automatycznie skontaktuje się z innymi osobami w przypadku zagrożenia. System składa się z lokalizatorów, bramki komunikacyjnej, a o zagrożeniu pracownika informuję pracodawcę poprzez powiadomienia (mail, SMS, powiadomienia w aplikacji).

Zasada działania systemu mcrFINDER

Lokalizator mcr to zaawansowane urządzenie, które służy do precyzyjnego śledzenia lokalizacji, wykorzystując przy tym technologie GPS, Bluetooth, Wi-Fi oraz GNSS. Oprócz ustalania pozycji, posiada również wbudowane czujniki temperatury, natężenia światła i ruchu, umożliwiając pomiar różnych parametrów środowiskowych. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, lokalizator może działać nawet przez kilka miesięcy na jednym ładowaniu.

Dodatkowo, jest wyposażony w czujniki temperatury, światła i ruchu, co umożliwia monitorowanie warunków środowiskowych jako dodatkowe narzędzia śledzenia, dostarczając informacje o otoczeniu. W przypadku konieczności, za pomocą przycisku alarmowego, lokalizator automatycznie przełącza się w tryb SOS, wysyłając dane do platformy i uruchamiając wbudowany brzęczyk, aby powiadomić o występującym niebezpieczeństwie.

Aplikacja mcrFINDER

System mcrFINDER ma za zadanie monitorowanie lokalizacji pracowników, ale również może służyć do rejestracji czasu pracy.

Potrzebujesz rozwiązania dla Twojego biznesu ? 

Napisz do nas, a my przygotujemy ofertę!