mcrFINDER

System mcrFINDER to system, który zapewni alarm
i automatycznie skontaktuje się z innymi osobami w przypadku zagrożenia. System składa się z lokalizatorów, bramki komunikacyjnej, a o zagrożeniu pracownika informuję poprzez powiadomienia (mail, SMS, powiadomienia w aplikacji).

Zasada działania systemu mcrFINDER

Lokalizator mcr to zaawansowane urządzenie, które służy do precyzyjnego śledzenia lokalizacji i wykorzystuje do tego technologie GPS, Bluetooth, Wi-Fi oraz GNSS. Poza ustalaniem pozycji posiada także wbudowane czujniki temperatury, natężenia światła i ruchu, co pozwala na pomiar różnych parametrów środowiskowych. Wbudowany akumulator potrafi zasilać lokalizator nawet przez kilka miesięcy na jednym ładowaniu.

Lokalizator wyposażony jest w czujniki temperatury, światła
i ruchu, dzięki czemu możliwy jest pomiar warunków środowiskowych, które działają jako dodatkowe narzędzia śledzenia, dostarczając informacji o otoczeniu urządzenia. Dzięki przyciskowi alarmowemu lokalizator przełącza się w tryb SOS, który wysyła dane do platformy i uruchamia wbudowany brzęczyk, aby powiadomić o niebezpieczeństwie.

Aplikacja mcrFINDER

System mcrFINDER ma za zadanie monitorowanie lokalizacji pracowników, ale również może służyć do rejestracji czasu pracy.

Potrzebujesz rozwiązania dla Twojego biznesu ? 

Napisz do nas, a my przygotujemy ofertę!